Popis produktu

Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií a manévrovatelností. Motor X-Torq® zaručuje silný výkon a vynikající spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele a úhlový převod s úhlem 35°. Dodáván s popruhy Balance X™.

Motor

545RX
Č. výrobku: 966 01 59‑02

Zdvihový objem válce45,7 cm³Výstupní výkon2,1 kWObjem palivové nádrže0,9 lSpotřeba paliva450 g/kWhMaximální otáčky motoru při zatížení9 000 ot./minRychlost při volnoběhu, ot./min2 700 ot./minMaximální ot./min. výstupního hřídele8 800 ot./minMezera mezi elektrodami0,5 mmRychlost pro sepnutí spojky (±120)3 900 ot./minKroutící moment, max.2,6 NmKroutící moment, max. při ot./min.6 000 ot./minZapalovací svíčkaNGK CMR6HVybaveníOEM Trávní kotoučMulti 300-3OEM Nosný popruhBalance X™OEM Strunová hlavaT45X M12KapacitaŠířka záběru, cm49 cmPřevodovkaPřevodový poměr1,4Úhel náklonu převodového soukolí35 °RozměryPrůměr nosné trubky32 mmHmotnost (bez řezacího zařízení)8,9 kgDélka nosné trubky1 465 mmMazivoTyp mazivaHusqvarna dvoutaktní nebo ekviv. v poměru 50:1Typ maziva (uhlový převod)Biologicky odbouratelné mazivoHladina zvuku a hlukuHladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)101 dB(A)Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A)117 dB(A)EmiseEmise výfukových plynů (průměrný obsah HC)36,45 g/kWhEmise výfukových plynů (průměrný obsah CO)262,85 g/kWhEmise výfukových plynů (průměrný obsah CO - oxid uhelnatý), EPA269,16 g/kWhEmise výfukových plynů (průměrný obsah NOx)1,96 g/kWhEmise výfukových plynů (průměrný obsah NOx), EPA1,76 g/kWhVibraceEkvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) levá rukojeť3,2 m/s²Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) pravá rukojeť2,9 m/s²

Související zboží

TRIKO PRACOVNI Technical/M;  T-SHIRT WORKING Technical/M

TRIKO PRACOVNI Technical/M; T-SHIRT WORKING Technical/M

Triko s krátkým rukávem ideální pro náročnou práci v horkém počasí. Rychleschnoucí materiál odvádí vlhkost od těla a udržuje pokožku chladnou a suchou. Pro větší komfort rozepínání a kapsa na zip a prodloužená záda.

  1 019 Kč (s DPH)
OCHR.SLUCHU+ZRAKU/PLEXI HSQ;  OCHR.SLUCHU+ZRAKU

OCHR.SLUCHU+ZRAKU/PLEXI HSQ; OCHR.SLUCHU+ZRAKU

Pro ochranu očí při vyžínání trávy a jiných činnostech. Nyní s krytem mezi ochranným štítem a náhlavním obloukem, který chrání před ústřižky trávy, úlomky kamenů a deštěm. Kompletní dle vyobrazení. Štít z plexiskla lze zakoupit také samostatně a použít ho rovněž pro kompletní přilbu Husqvarna. Na chránič lze také připevnit sluneční kšilt.

  1 380 Kč (s DPH)
BRYLE ZLUTE X HSQ/5ks;  BRYLE OCHRANNE

BRYLE ZLUTE X HSQ/5ks; BRYLE OCHRANNE

Ochranné brýle s ochranou proti poškrábání a žlutě zabarvenými skly pro lepší viditelnost v šeru. Obroučky brýlí mohou být prodlouženy a skla nakloněna.

AKCE
279 Kč (s DPH) Běžná cena: 331 Kč -16%
BRYLE CIRE HSQ/5ks;  BRYLE OCHRANNE

BRYLE CIRE HSQ/5ks; BRYLE OCHRANNE

Ochranné brýle s čirými skly, odolnými proti poškrábání. S obroučkami, které se dají prodloužit. 

  249 Kč (s DPH)
BRYLE SUN X HSQ/5ks

BRYLE SUN X HSQ/5ks

Ochranné brýle s ochranou proti poškrábání a do šeda zabarvenými skly s ochranou proti UV paprskům pro lepší viditelnost při slunečném počasí. Obroučky brýlí mohou být prodlouženy a skla nakloněna.

  269 Kč (s DPH)
TRIKO TECHNIKAL DLOUHY RUKAV XL

TRIKO TECHNIKAL DLOUHY RUKAV XL

Lehké a chladivé tričko s dlouhým rukávem vyrobené z recyklovaného polyesteru. Tričko se zapínáním vpředu na zip, prodlouženou zadní částí a snadno přístupnou přední kapsou na zip je ideální pro práci v teplejším počasí. Materiál pomáhá odvádět vlhkost od těla a rychle schne, což vám pomůže udržet si příjemně chladivý efekt při fyzicky náročné práci.

  1 299 Kč (s DPH)
PROTIPOREZOVE BOTY TECH. 41

PROTIPOREZOVE BOTY TECH. 41

  8 249 Kč (s DPH)