Popis produktu

Mimořádně velký a výkonný vysokotlaký čistič s robustním a účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající trvanlivost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují dlouhodobý spolehlivý výkon. S rukojetí Low Force aktivujete spoušť s menším úsilím a pohodlím. Pomocí regulátoru tlaku můžete dokonale upravit průtok vody a tlak. Čistič obsahuje integrovanou nádobku na čisticí prostředky, která je ovládána na předním panelu. Hadicová rychlospojka, velká a robustní kolečka umožňující lepší trakci a dlouhá postřikovací trubka rozšiřují možnosti použití. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky zajišťují bezproblémové používání. Držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Přeprava je snadná díky hliníkovému držadlu. V ceně jsou dvě trysky a vysokotlaká hadice s ocelovou výztuží.

 

 Rozměry / Hmotnost

Čistá hmotnost výrobku, konečná: 28,4 kg
Velikost výrobku, DxŠxV: 350x390x810 cm

 

Vybavení

Délka hadice: 15 m
Kapacita kontejneru: 2.0 l
 

 Specifikace motoru

Napětí: 230 V
Cyklus fáze proudu: 50 Hz
Fáze: 1
Jmenovitý výkon, W: 3300 W
Jmenovitý proud, A: 14.5 A

 

Údaje o hladině zvuku a hluku

Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A): 94 dB(A)
 

 Technické údaje

Maximální tlak:160 bar
Provozní tlak, max.: 150 bar
Průtok vody: 570-650 l/h
Max. teplota přiváděné vody: 60 °C
Maximální samonasávací výška: 1 m
Délka struny: 5 m

 

Údaje o vibracích

Hodnota emise vibrací (ah), max.: 2.5 m/s²
 

Mosazná hlavice čerpadla

Extra odolná hlavice čerpadla je vyrobena z mosazi, což minimalizuje riziko zlomení a zajišťuje vynikající dlouhodobý výkon.
 

 

Písty s keramickým povrchem

Písty s keramickým povlakem jsou předností, díky které jsou motor a provoz čerpadla ještě spolehlivější a prodlužuje se životnost vašeho stroje.